Nové kolo soutěže #spoluproplzenII je zde!

Druhé kolo soutěže Spolu pro Plzeň, která má podpořit místní podniky, jež zasáhla koronavirová krize, začne 1. června a potrvá do 30. srpna. Již podruhé ji společně vyhlašují město Plzeň a iniciativa Musíme si pomáhat v Plzni. Princip spočívá v tom, že návštěvníci v zapojených restauracích, kavárnách, cukrárnách či bistrech sbírají za útratu razítka na hrací karty, které pak odevzdávají organizátorům. Na rozdíl od minulého kola bude možná i on-line registrace. Hrací karty pak budou slosovány a jejich majitelé tak mohou získat některou ze zajímavých cen. Hlavní výhrou bude tentokrát elektroskútr. 

Soutěžíme od 1/6 2021

 Jak to bude probíhat?

Stejně jako v minulém roce. Hledejte podniky označené kulatou samolepou s černým srdcem.

Za každou útratu nad 100 Kč v místě označeném černým srdcem dostanete razítko.
Až jich na­sbíráte 10, odtrhněte kontrolní ústřižek a kartičku vhoďte do schránky na náměstí Re­publiky u městského informačního centra či se registrujte zde na webu. Registrace bude spuštěná 1/6 2021.

Hrajte o elektroskútr a další ceny, jejichž seznam na­jdete v brzké době zde a na  FB. Tam se v průběhu soutěže dozvíte také přesné datum slosování, které je plánované na září a je závislé na vývoji epidemické situace. Počet soutěžních karet na osobu je neomezený.

Razítka můžete sbírat od června

do 15. října 2021.

Přejeme skvělou zábavu!

 

Dále budeme soutěžit o 10 hlavních cen, stejně jako minulý rok. Ty budou do startu soutěže uveřejněny na tomto místě.

 

Každý týden budeme losovat voucher

v hodnotě 500 Kč do vybraných podniků.

Skvěle se bavte a pomáhejte!

#spoluproplzenII